Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Outlet Parfüm
#1
Müşterilerin anneleri için en çok tercih ettiği hediye seçeneklerinin başında tişört geldi. Tişörtü, ayakkabı, parfüm, gömlek, jean pantolon takip etti. Öte yandan son sezonda moda olan postacı çantası satışlarında yüksek büyümelerden biri yaşandı.

Parfüm sıkmak orucu bozar mı sorusu, kişisel bakımlarını sağlamak isteyen birçok kişi tarafından merakla araştırılıyor. Parfüm sıkmak ya da kolonya sürmek isteyen birçok kişi, Diyanet'in konuyla ilgili yorumlarını araştırmaya başladı. Peki, parfüm sıkmak ya da kolonya sürmek orucu bozar mı? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler.

Anneler Günü döneminde kadın ayakkabı satışlarında önemli bir hareketlilik gözlenirken, yaz aylarının yaklaşmasıyla terlik satışları da sıçrama yaptı. Binlerce çift terlik için hediye paketi hazırlandı. Aksesuar kategorisinde ise hediye olarak en çok şal ve eşarptercih edildi. Plaj sezonunun gelmesiyle birlikte bu kategorideki mayo, bikini gibi seçenekler de öne çıkan ürünler grubunda yer buldu.

Sahte saat bolluğu sonrası Instagram ve Facebook’ta sahte parfüm satışları için yüzlerce hesap açıldı. Dövizdeki artış sonrası son dönemde orijinali 500 TL'den başlayan Chanel, Kenzo, Prada, Tom Ford ve Versace gibi markalar Instagram'daki aracılar tarafından 80-100 TL’ye satılarak vatandaş kandırılıyor. 14 Şubat’ta Sevgililer Günü’ne gerisayım sürerken Instagram ve Facebook sahte parfüm çarşısına döndü.

tester parfüm: www.outletparfumler.com
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)